אורן, רחובות

ממליצים

קומץ מהמלצות מגושרים שעברו חוויית גישור גירושין

ב"לחיצת יד - הבית לגישור גירושין"

 

אסנת, תל אביב

באתי לגישור באי וודאות ובחרדות לגבי העתיד, לאחר שנשלחנו עם רשימה מסודרת להביא נתונים מהבית, הופתעתי לקבל מהמגשר תמונת מצב פיננסית ברורה במספרים מדויקים עם תחזית כלכלית של כל אחד מאיתנו לאחר הגירושין, טבלת אקסל מפורטת עם חישוב מדויק איך כל אחד מאיתנו צפוי לגמור את החודש לאחר הגירושין, מספרים ברורים, ידעתי בדיוק לאן אני הולך עם ההחלטות שקיבלנו בגישור.

מבחינתי הגישור היה סוג של "קסם". הגענו בעלי לשעבר ואני לגישור במצב עוינות וחוסר תקשורת מוחלט, לא דיברנו בננו, לא הסכמנו על כלום.

המגשר הביא אותנו להקשיב אחד לשני, ולהגיע להסכמות היכן שכלל לא האמנתי שניתן.

ליאונה, פתח תקווה

חששתי מאד, היוזמה אמנם היתה מהצד שלי אבל לא ידעתי מה הזכויות שלי ולא ידעתי איך אצא מזה. 

רן המגשר נתן לי המון ביטחון והעלה בדיונים את כל הנקודות החשובות לפרטי הפרטים, כולל הרבה דברים שבחיים לא הייתי חושבת עליהם בעצמי. הגישור היה מהיר מאד, הכל היה מאורגן ומסודר, בכל פגישה ידענו מה הלאה ולמה להתכונן לפגישה הבאה. בשישה שבועות סיימנו הכל וחתמנו על הסכם גירושין. לא חשבתי שזה יהיה כל כך פשוט ומהיר.

רננה, תל אביב

תודה לרן על העבודה היסודית והמקצועית שעשה איתנו. אמנם אנחנו מבוגרים (אני פנסיונרית ובעלי בעל עסק) והילדים כבר מחוץ מבית, אבל עניין הרכוש אצלנו היה מסובך בגלל העסקים והחברות של בעלי, דבר שצריך היה לחלק אבל אי אפשר לחלק!

רן חיבר אותנו ליועץ פיננסי ולאקטואר, ובסופו של דבר הצליח למצוא איתנו פתרון כלכלי נהדר למצב המורכב.

מומלץ בחום.

רוויטל ואורי, נתניה

היתה לנו כימיה עם המגשר, הוא הצליח לגרום לנו לצאת ממקום של חששות והצהרות לחשיבה אמיתית על מה שחשוב לכל צד, ותפר ביחד עמנו פתרון שהסתבר כנכון ביותר האפשרי עבורנו ועבור ילדינו.

דוד, בית מאיר

לפני שהחלטנו ללכת ל"לחיצת יד" לגישור בדקתי טוב את השוק, בסופו של דבר בעקבות המלצה של חבר הלכנו לרן (לחיצת יד) המגשר, וטוב שכך עשינו. אדם בעל ידע רב בדיני משפחה, מנוסה מאד, קשוב ואיכפתי. הוא ידע להוציא אותנו מכל סכסוך וריב שהיה ביננו, הרבה מאד סבלנות, שאפו.

מודה לך מקרב לב על העבודה המקצועית ועל התוצאה.