• היחסים הזוגיים עלו על הסרטון?

  • מרגיש/ה שאין מנוס מפרידה או גירושין?

  • מעוניין/ת לפרק את החבילה מבלי לפגוע בילדים?

 

                             - מדוע מתאים כל כך לסכסוכים במסגרת המשפחתית?


גישור משפחתי הוא הדרך המתאימה ביותר לפתרון קונפליקטים וסכסוכים בתוך המשפחה. בעולמנו קיימים סכסוכים מסוגים שונים המטופלים בדרך הגישור, סכסוכים משפחתיים הם סכסוכים עם האנשים היקרים לנו ביותר, בנושאים הקרובים אלינו ביותר, בעלי ההשפעה המרחיקת לכת ביותר לגבינו ולגבי חיינו, והרגישויות וההפגעויות הן הרבות ביותר.


לא בכדי גישור משפחתי הוא הדרך הנכונה לטיפול בסכסוכים משפחתיים.

כשמדובר במשפחה - הדרך הבריאה ביותר לטפל בסכסוך הוא בדרך השיח וההבנות. אתה הרי תמשיך ותהיה קשור למשפחתך, וההמשכיות והקרבה יוצרים מקום מאד בריא ונכון לגישור בפורמט הראוי לטפל בדבר.


>> מהו התהליך שעוברים רוב הזוגות? לחץ כאן

>> איך מוודאים שהילדים לא יפגעו לאורך התהליך? הסבר קצר


על מה אאלץ לוותר כדי להגיע לפשרה?
 

אתם אינכם מוותרים על דבר על מנת לגשר על קונפליקט במשפחה.

גישור משפחתי במהותו איננו דווקא ויתור או פשרה. מגוון הפתרונות האפשריים בהליך של גישור במשפחה אינסופי ואין מדובר במשא ומתן שמתחיל בפער בין 10 ל-100 ומסתיים ב-50. לעיתים בפתרונות טמונים בכלל במקום אחר שכלל לא חשבתם עליו. ככל גישור במשפחה איננו וויתור ולאו דווקא יהיה כרוך התהליך בוויתור מצידך.

 

מה יקרה אם לא נגיע להבנות?


ראשית ראוי לומר שבסכסוכים משפחתיים רבים הסיכויים לפתור את הקונפליקט בגישור לעומת סכסוכים עסקיים, דיני עבודה שכנים ואחרים המגיעים לגישור משפחתי.


מקובל לומר שכחמישים אחוז מהגישורים מסתיימים בהסכם. בעולם גישור הגירושין מעל 90% מהגישורים מסתיימים בהסכם גירושין בהסכמה, וזה נתון חשוב המלמד על אפקטיביות השיטה במקרה של גירושין.

ככל סכסוך, במידה ובכל זאת לא מגיעים בשום אופן לפתרון מוסכם, הדרך להליך משפטי פתוחה בפני הצדדים.

 

מי מוודא שאקבל את מה שמגיע לי?


גישור משפחתי לא נעשה סביב "מה שמגיע לי", אלא סביב ניתוח והבנה מה אני צריך\ה, למה אני זקוק\ה, מה באמת חשוב לי, מהם הקווים האדומים שלי, מה נכון עבורי.


לכן הדרך בגישור במשפחה מנתחת ותופרת פתרונות המתאימים בדיוק לצרכים שלכם, של כל הצדדים לתהליך, ולא פתרון מדף מספר החוקים שאפשר ופוגע בכם ואינו מתאים לצרכיכם.


הסכמי גישור במשפחה לוקחים כמובן בחשבון את מסגרת החוק והפסיקה ומאפשרים טווח פתרונות רחב בתוך מסגרת החוק והפסיקה. הפתרונות חייבים לעמוד בקנה מידה של החוק שכן על הסכם הגישור במשפחה לעבור אישור וחתימה של שופט בבית המשפט למשפחה.


הסכמי גירושין הנערכים על ידי לחיצת יד - הבית לגישור גירושין אנו פועלים במשותף עם עורך דין מומחה לדיני משפחה העורך את הסכם הגירושין והוא משמש כעין מקצועית נוספת המוודא שכל ההסכמות עולות בקנה אחד עם רוח החוק והפסיקה. כך הצדדים מוודאים שלא קופחו.

 

 

גישור משפחתי

גישור במשפחה